Chasm: The Rift Indir (v1.0.1)


Chasm: The Rift Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Uçurum: Vadi, 10 Ekim 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Uçurum: Rift'in kökleri 1997'dedir ve Ukrayna'da geliştirilmiştir. Bu çağın en heyecan verici ve yenilikçi FPS'lerinden biri ve şimdiye kadarki ilk Doğu Avrupa boomer nişancı oyunu. Artık yalnız olmadığınızı hissederek, ateş etmek için yeterli zamanınız olduğu için arkanızı dönersiniz ve size acımasızca saldıran mutasyonu öldürürsünüz. Havada ürkütücü bir korku duygusu hissetmeye başlıyorsunuz ama bunun size ait olduğunu anlayınca tüyleriniz ürperiyor… O şey de neydi? Yabancı canavarları tekrar tekrar vurup onlarla savaşıyorsunuz; bir zamanlar tanıdığınız yaratıkların tüm grotesk mutasyonları. Aniden açıklanamayan netleşir. Zaman kanalları Dünya'nın atmosferinde oluştu ve bir zamanlar normal yaşam formlarını asla olmaması gereken bir şeye dönüştürdü. Bir özel kuvvetler biriminin parçası olarak, yalnızca canavarları savuşturup yok etmekle kalmamalı, aynı zamanda dünyayı bu ölümcül mutasyonlardan nihayet kurtarmak için zaman kanallarını da yok etmelisiniz.

Chasm: The Rift'i indirip yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Chasm: The Rift'in indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Chasm: The Rift'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Chasm: The Rift klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Uçurum: Rift Ücretsiz İndirme

Chasm: The Rift'i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64-bit Windows 7 / 8.1 / 10 / 11
 • İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 1920×1080 için DirectX 11 uyumlu
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin