Chasing Sunsets Indir (v0.5b & Uncensored)

Chasing Sunsets Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Chasing Sunsets, 14 Şubat 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Yıllar sonra yurt dışında evine dönen ve aniden hayatını değiştiren sorumluluklar ve bastırılmış bir çocukluk aşkının közlerini yeniden alevlendirme olasılığı ile karşı karşıya kalan genç bir adamın hikayesini izleyin. Bu yayılan hikaye sizi Boston banliyölerinden Rusya’ya, Sicilya’ya, Tunus’a ve anne babanızın son isteklerini yerine getirmek için yabancılaşmış kız kardeşinizle çalıştığınız (veya rekabet ettiğiniz) Tonalu’nun kurgusal ada ülkesine götürüyor. Yaklaşan bir dava, çığır açan bir tıbbi buluş ve ailenizle yakından ilgilenen güzel ve ilginç bir kadın araştırmacı muhabirin aniden ortaya çıkışının fonunda, kararları verecek ve ne tür bir adam belirleyecek ilişkileri besleyeceksiniz. … ve nasıl bir adam olmak istiyorsun, yanında bir kadın istiyorsun. Kararların önemli olduğu ve dallara ayrılan yolların en az sekiz olası benzersiz sona götürdüğü duygusal bir macera yaşayın. Ve yol boyunca seksi arkadaşlığın tadını çıkarmayı da unutmayın!

Chasing Sunsets nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Chasing Sunsets indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Chasing Sunsets’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, elde edebileceğiniz 7-Zip’i gerektirir. burada).
 4. Chasing Sunsets klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Gün batımını kovalamak ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Chasing Sunsets ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista veya üstü
 • İşlemci: 2.0 GHz Çekirdek 2 Duo
 • Hatırlatma: 2 GB bellek
 • Grafik: OpenGL 2.0 veya DirectX 9.0c uyumlu
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Kamp: 5 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: OpenGL 2, DirectX 9c veya OpenGL ES 2 gereklidir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin