Charon’s Staircase Indir


Charon's Staircase Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Charon's Staircase 27 Ekim 2022'de gösterime girdi

Oyun hakkında

1970'lerde, Bakanlık adlı totaliter bir rejim demir yumrukla yönetiyordu. Saltanatları sırasında çok sayıda insanlık dışı ve uğursuz eylemde bulundular, ancak o zamanlar geride kaldı, artık Avrupa Birliği'ne katılmak istiyorlar. Oack Grove'un malikanesinden geçmişin korkunç faaliyetlerini ortaya çıkaran gizli belgeleri kurtarmak ve yok etmekle görevli, Bakanlık tarafından gönderilen “Desmond” kod adlı bir ajan olarak oynuyorsunuz. Ancak yolculuğunuz sizi nahoş ve ürkütücü bir keşfe götürüyor – Alpha Projesi.

Özellikler:

 • Alpha Projesi'nin gizemlerini çözün ve Bakanlığın yıllardır neyi sakladığını öğrenin
 • Cehennem gibi bir kabustan sağ çık ve Oack Grove'un dehşetinden kaç
 • Göreviniz sırasında karşılaştığınız gizemleri ve bulmacaları çözün
 • 70'lerin Orta Avrupa döneminden ilham alan karanlık ve çarpıcı bir atmosferi keşfedin

Charon's Stairs nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Charon's Staircase'in indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Charon's Staircase'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Charon's Staircase klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Charon'un Merdivenleri Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Charon's Staircase'i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: 3.2 GHz
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Radeon R7
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 18 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin