CHAOS;HEAD NOAH Indir (Incl. ALL DLC)


CHAOS;HEAD NOAH (TÜM DLC'leri İçerir) Direct Link'te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. CHAOS;HEAD NOAH (TÜM DLC'ler dahil) 7 Ekim 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Takumi Nishijo, hapse girmenin eşiğinde olan bir lise ikinci sınıf öğrencisidir. “3D ile ilgilenmiyorum.” Güzel kız karakterleriyle çevrili odasında yaşıyor. “Yeni Nesil Çılgınlık” (diğer adıyla NewGen) olarak bilinen bir dizi tuhaf seri cinayetin işlendiği Shibuya'da yaşıyor. Fail henüz yakalanmadı ve internette ve televizyonda huzursuzluk yaratıyor. Bir gün, “Shogun” olarak bilinen gizemli bir figür tarafından bir sonraki NewGen cinayetini tahmin ediyor gibi görünen korkunç bir görüntü yayınlandı. Ertesi gün Takumi, okuldan eve dönerken tam da tahmin edildiği gibi korkunç bir suç mahalli ile karşılaşır. Cesedin önünde kanlar içinde bir kız yatıyor – Rimi Sakihata.

CHAOS;HEAD NOAH'ı İndirin ve Kurun (TÜM DLC dahil)

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. CHAOS;HEAD NOAH (Incl. ALL DLC) indirildikten sonra .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to CHAOS;HEAD NOAH (Incl. ALL DLC)” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak almak burada).
 4. CHAOS;HEAD NOAH (Incl. ALL DLC) klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

CHAOS;HEAD NOAH (TÜM DLC dahil) Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile CHAOS;HEAD NOAH (TÜM DLC'leri içerir) Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows: 7/8.1/10 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i5
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD Graphics Serisi (1 GB bellek tahsisli)
 • Depolamak: 17 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Direct Sound uyumlu ses cihazı.
 • Ek Yorumlar: Minimum çözünürlük: 1280×720 (Önerilen: 1920×1080)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin