Caves Of Qud Indir (v2.0.201.47)

Caves Of Qud Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Caves Of Qud, 15 Temmuz 2015’te vizyona girdi.

Oyun hakkında

Qud Mağaraları, retrofuturizm, derin simülasyon ve duyarlı bitkilerle dolu haydut bir bilim-fantezi destanıdır. Egzotik bir dünyaya girin ve bin yıllık uygarlıkların katmanları arasında bir keski yapın. Karar verin: Ölmekte olan bir dünya mı yoksa yeniden doğmak üzere mi? Kimsin? Kudüs’ün tuzlu kum tepeleri ve ormanlarında mutant bir yerlinin rolünü oynayın ya da kalan az sayıdaki eko-kubbeden birinin safkan yavrularını oynayın – Kutsal Şehir Ekuemekiyye’nin zehirli arboretası; İbul’un buzla kaplı arkolojisi; veya Yawningmoon’dan gelen kabuk harçları. Büyük tuz çölü Moghra’yi tam kenarında bulunan vaha mezrası Joppa’ya ulaşırsınız. Çevrenizdeki nem oluşturucular Viridian Watervine’i koruma eğilimindedir. Kaya tuzu ve tuz çubuklarından yapılmış kulübeler var. Ufukta, Kudüs’ün ormanları krom kuleleri ve yeryüzüne paslanmış kemerli yolları boğuyor. Daha da ötesinde, efsanevi iş mili savaşın üzerine yükselir ve bulutlarla kaplı gökyüzüne nüfuz eder. Tüfeğinizi ya da vibroblade’ınızı ya da parçalanmış parşömeni ya da zehirli iğnenizi ya da hipnotize edilmiş keçinizi kavrıyorlar. Bir çiftçiye yaklaşırsınız – hasır şapkasının ağzını kaldırır ve “Yaşa ve iç dostum” der. Ne yapabilirsin? Hiçbir şey ve her şey. Qud Mağaraları, derinlemesine simüle edilmiş, biyolojik olarak çeşitli, zengin kültürlü bir dünyadır.

 • Karakterinizi 70’den fazla mutasyon ve kusurdan ve 24 kutu ve kitten bir araya getirin – kendinizi kanatlar, iki kafa, tüy, dört kol, yanan eller veya kendinizi klonlama gücü ile donatın – tüm bunları yapan karakter çeşitliliğidir Dileyebilirsin.
 • Usul olarak oluşturulmuş bölgeleri birkaç iyi bilinen konumla keşfedin – her dünya yaklaşık 1 milyon harita boyutundadır.
 • Her şeyi kazın – duvarın önünüzü kesmesinden hoşlanmaz mısınız? Bir kazma ile kazın ya da yakıcı gaz mutasyonunuzla yiyin ya da lavda eritin. Evet, her duvarın bir erime noktası vardır.
 • Canavarların uzuvlarını kırın – her canavar ve her NPC, oyuncu kadar tamamen simüle edilir. Bu, seviyeleri, becerileri, ekipmanları, hizip ilişkileri ve vücut parçalarına sahip oldukları anlamına gelir. Örneğin, bir örümceğe psiyonik olarak hakim olmanıza izin veren bir mutasyona sahipseniz, dünyayı bir örümcek gibi gezebilir, ağlar döşeyebilir ve bir şeyler yiyebilirsiniz.
 • Maymunlar, yengeçler, robotlar ve son derece entropik varlıklar gibi 60’tan fazla grupla bağlılık peşinde koşun.
 • Teknolojik ihtişamı Kud’e geri getirmek isteyen bir hobi mezhebine liderlik eden bilinçli bir mağara ayısı olan Yaşlı Barathrum’un hikayesini takip edin.
 • Hikayeyi öğrenin – zengin bir geçmişe sahip ikonik öğelerden bitki tarihçileri tarafından yazılan oyun içi tarih kitaplarına kadar her köşede bir hikaye var.
 • Ölmek – Cuds of Qud vahşice zordur ve ölüm kalıcıdır. Ama endişelenme – her zaman yeni bir karakter atabilirsin.

Qud Mağaralarını İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Qud Mağaraları indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Caves.of.Qud.v2.0.201.47.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Caves Of Qud klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Caves Of Qud ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Caves Of Qud Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 +
 • İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı. SSE2 komut setleri için destek.
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Grafik kartı: DX9 (Shader model 3.0) veya DX11, fonksiyon seviyesi 9.3 fonksiyonlarına sahip.
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.