Cats and the Other Lives Indir (v2022.11.23)


Cats and the Other Lives Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Kediler ve Diğer Hayatlar 21 Kasım 2022'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Aile reisi Bernard Mason'ın ölümünden sonra, kalan tüm Masonlar son bir kez çocukluk evlerine dönerler. Ev kedisi Aspen olarak oyuncular, esrarengiz Mason ailesinin umutları, hayal kırıklıkları ve pişmanlıkları arasında, on yıllara yayılan zengin bir anlatıyı kat edecekler. Oyun, basit ama sezgisel bir işaretle ve tıkla oyun stiline sahiptir ve dünya çapında yaşayan evcil kedilerin davranışlarına dayalı bir tasarım yaklaşımını kutlar. Kedi sadece bir evcil hayvan mı yoksa bu yaratık hayatımızda daha gizemli bir rol mü oynuyor? Özellikler:

 • Büyüleyici ama sıradan bir ev kedisi olun. Aspen ne komik konuşan kedi ne de doğaüstü bir varlıktır. Mason ailesinin ev kedisi olarak oynayın.
 • Hayatta kalan aile üyelerinin ilişkilerine tanık olarak ve geçmişin hayaletlerinin izini sürerek Mason ailesinin onlarca yıllık tarihini ortaya çıkarın.
 • Modern sinematik aydınlatmayla zenginleştirilmiş güzel 2D piksel sanatta gizemli Mason Malikanesi'nin her köşesini keşfedin.
 • Doğal kedi davranışından ilham alan oyun dizilerini deneyimleyin. Evdeki farklı aile üyelerinin kokularını takip edin veya zaten gergin olan bir akşam yemeğini ortalığı kasıp kavurun – her düzgün ev kedisinin yapacağı gibi!
 • Sessiz bir tanık olarak başlayın ve sonunda oyunun üç bölümü boyunca aile üyelerinin hayatlarını değiştiren bir güç haline gelin.

Cats and the Other Lives nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Cats and the Other Lives indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Cats and the Other Lives'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Cats and Other Lives klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kediler ve diğer hayatlar ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Cats and the Other Lives'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: Intel i5+
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GTX900 serisi veya üstü
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin