Castlevania Anniversary Collection Indir (v1.1.0)

Castlevania Anniversary Collection Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Castlevania Yıldönümü Koleksiyonu, 16 Mayıs 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Konami’nin Castlevania Yıldönümü Koleksiyonu, tarihi vampir serisinin kökenlerinin izini sürüyor. Geliştiricilerin, sanatçıların ve diğerlerinin Castlevania mirasından esinlenen ve Castlevania dünyasına yeni bir ışık tutan diğerlerinin ayrıntılarını içeren türünün tek örneği bir e-Kitap dahildir. Platform türünün Konami 50. Yıl Kutlamasının bir parçası olarak tanımlanmasına yardımcı olan bu zamansız klasikleri deneyimleyin. Belmont klanından genişletilmiş kan soyu ve müttefiklerine kadar Castlevania Yıldönümü Koleksiyonu, Castlevania dünyasına ve Dracula’ya karşı savaşa dalmak isteyen herkes için en iyi ilk adımdır!

Castlevania
Castlevania II Simon’un Görevi
Castlevania III Drakula’nın Laneti
Süper Castlevania IV
Castlevania Macera
Castlevania II Belmont’un İntikamı
Castlevania soyları
Kid Dracula (asla İngilizce olarak yayınlanmadı)
Castlevania Tarihi – Hilal Kitabı

Castlevania Yıldönümü Koleksiyonunu indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Castlevania Anniversary Collection’ı indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Castlevania.Anniversary.Collection.v1.1.0.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Castlevania Anniversary Collection klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Castlevania Anniversary Collection ücretsiz indirme

Castlevania Anniversary Collection’ı doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 – 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-4160
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD Graphics 4400 (VRAM 128 MB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 800 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 11 uyumlu
 • Ek Yorumlar: 1920 x 1080 monitör çözünürlüğü

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.