Cartomancy Anthology Indir (v2022.08.23)


Cartomancy Anthology Free Download PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Cartomancy Anthology 9 Ağustos 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Bir antoloji biçiminde bir arada sunulan, içe dönük dijital deneyimlerin bir koleksiyonu olan Cartomancy Anthology ile falcılık dünyasına dalın. Oyunların her biri büyük gizemlerden biridir ve güçlü duyguları ve yaşam derslerini temsil eder. Bir dizi kart çekerek ve her oyunu oynayarak etkileşimli bir tarot okuma deneyimi yaşayın!

 • 22 tamamen ayrı ve benzersiz oyun!
 • Genel Tarot temasıyla birbirine bağlanan birçok oyun ve görsel stil.
 • Destenizi tamamlamak için her oyuna başlayın ve oynayın.
 • Her oyunda oynarken kartların anlamlarını düşünün.

Cartomancy Anthology'yi indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Cartomancy Anthology indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Cartomancy Anthology'ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Cartomancy Anthology klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Cartomancy Antolojisi Ücretsiz İndirme

Cartomancy Anthology'yi doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: X64 çift çekirdekli CPU 2+ GHz
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: 1 GB ekran kartı RAM'i
 • Depolamak: 12 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin