Carto Indir (v1.0.7.2)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Carto Free Download PC oyunu. Carto 27 Ekim 2020’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Carto, benzersiz, dünyayı değiştiren bir bulmaca mekaniği etrafında dönen büyüleyici bir macera oyunudur. Gizemli toprakları keşfetmek, ilginç bir grup karaktere yardım etmek ve Carto’ya ailelerine dönüş yolculuğunda rehberlik etmek için bu gücü kullanın. Bir fırtına sırasında büyükannesinden ayrılan genç Carto, yeniden birleşme arayışında çevresindeki dünyanın haritasını çıkarmak ve onu manipüle etmek için doğuştan gelen kartografik güçlerini kullanmak zorundadır. Oyun haritasının yeni “bölümlerini” keşfettiğinde, oyuncular seviyeleri kendileri şekillendirmek için bunları yeniden düzenleyebilirler. Bu, yeni yolların, bulmacaların ve hikaye anlarının kilidini açar. Carto bu el yapımı macerada tuhaf yeni toprakları geçecek, kültürlerini öğrenecek ve yeni arkadaşların yardımını kazanacak.

özellikleri

 • Eşsiz bir bulmaca ve keşif mekaniği kullanın: haritanızın parçalarını yeniden düzenleyin ve çevrenizdeki dünyanın değişimini izleyin!
 • Rahatlayın ve 5-7 saatlik bir hikayede huzurlu ama gizemli toprakları keşfedin
 • Çeşitli karakterlerle tanışın ve benzersiz kültürleri hakkında bilgi edinin
 • Çok çeşitli biyomlarda yemyeşil, elle çizilmiş görüntülerin keyfini çıkarın
 • Maceranızda size eşlik edecek 30’dan fazla orijinal parça ile güzel bir film müziği yaşayın

Carto’yu indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Carto indirildikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Carto’ya Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Carto klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Carto ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Carto Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 +
 • İşlemci: Intel veya AMD Çift Çekirdekli 2 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Geforce 9600 GS, Radeon HD 5670
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin