Carrier Deck Indir (v1.1.4)

Carrier Deck Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Carrier Deck 15 Haziran 2017’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Denizler sakinken dümeni herkes tutabilir… ama Nimitz sınıfı nükleer enerjili süper gemi USS Ronald Regan’ın (CVN 76) güvertesini yönetebilir misin? Carrier Deck, aktif bir savaşın ortasında bir CVN-76’da hava subayı olarak oynadığınız hızlı tempolu bir zaman yönetimi oyunudur. Gemideki uçak operasyonlarının tüm yönlerinden yalnızca siz sorumlusunuz ve en iyi savaş başarısı şansı için her şeyin zamanında olmasını sağlamak için hızlı bir şekilde çalışmalısınız. Doğru uçakları ve helikopterleri yükleyin ve onları gerekli askeri operasyonlara hazırlayın. Kalkış ve iniş yapan uçakları yönetin ve güverteye yayılan ve birden fazla uçağı yok edip gemiye zarar verebilecek çarpışmalardan kaçının. Carrier Deck’te, dünyanın dört bir yanındaki okyanusları kapsayan bir kampanyada F18 Hornet ve Super Hornet, Chinook ve S3 Viking de dahil olmak üzere şaşırtıcı sayıda uçağı yönetiyorsunuz. Kapsamlı harekat modunda dünya çapındaki tüm operasyonlarda yeteneklerinizi test edin veya hızlı bir meydan okuma için çarpışma modunu deneyin.

Carrier Deck Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Carrier Deck indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Carrier Deck”e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Carrier Deck klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Taşıyıcı Destesi Ücretsiz İndirme Destesi

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Carrier Deck indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: 2.3 GHz İşlemci
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX10 uyumlu grafik kartı Shader modeli 3+
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depo: 244 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin