Cards of the Dead Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Dead Free Download PC oyununun kartları. Cards of the Dead 21 Ekim 2021’de çıktı.

Oyun hakkında

Enfeksiyon her dakika ilerliyor ve aşı insanlığın tek umudu. Biyolojik komplekse ulaşmak ve örneği geri almak için sokaklarda biriken zombi ordularını savuşturmak için elinizden gelen her şeyi yapın. Enfeksiyonu durdurmak için aşıyı bulmanın bağlı olduğu üç bağlantılı hikaye olan Rick, Selena ve Dan’in hikayesini yeniden yaşayın. özellikler

 • Çoklu silahlar: Yaşayan ölüleri yok etmek için sahip olduğun tüm silahları al, kırık şişelerden elektrikli testerelere, sivri uçlu yarasalara, av tüfeklerine, tüfeklere, fütüristik deneysel silahlara kadar her şeyi bulabilirsin…
 • Hayatta Kalma Stratejisi: Her seviye hayatta kalma mücadelesidir. Sağlığınızı iyileştirmek için yiyecek ve kendinizi savunmak için silah stoklarken enfeksiyona yenik düşmemek için aşınızı kontrol edin. patlayıcı variller, aletler, fenerler … ve tuzaklara dikkat edin!
 • Bir Kabus Hikayesi: Hayatta kalanların rolünü ve hayatlarının nasıl aynı kadere bağlı olduğunu ortaya çıkarın. Onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için oyunun etrafına dağılmış belgeleri edinin.
 • Zombi orduları: ölümsüzlerin ordusunu ele geçirin, patlayıcı zombiler, zombi köpekleri, zombi askerleri veya zombi hemşireler, virüs enfeksiyonu nedeniyle mutasyona uğramış yaratıklardan bazılarıdır. Her canlının kendine saldırmak ve savunmak için bir stratejisi vardır. Zombi kıyameti size merhamet göstermeyecek.
 • İleriye bir uçuş: Yolda alacakaranlıkta yerleri, şehirdeki kaosu ziyaret edeceksiniz. Banliyölere tehlikeli kaçış, rezil biyolojik test kompleksi, tedarik mağazaları, bir kıvılcımın her şeyi havaya uçurabileceği tehlikeli benzin istasyonları ve çok daha fazlası.

Cards of the Dead nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Cards of the Dead indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to the Cards of the Dead”e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Cards of the Dead klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Ölülerin Haritaları Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Cards of the Dead’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: 2.00 GHz
 • Depolamak: 1 GB RAM
 • Grafik: Shader Model 2.0+ için uygun 256 MB video belleği
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin