Capital Island Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Capital Island Free Download PC oyunu. Capital Island 6 Ekim 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Bu ada daha iyi günler gördü… şimdi hepsi kapılarını çalmayı bekliyorlar. Kapı kapı dolaşan bir satıcı olarak Capital Island’ın yeniden gelişmesine yardımcı olursunuz (elbette biraz kârla!) Kahramanınızı seçin Bu görevde size yardımcı olması için Isla veya Brody’ye sahip olun. Burada yanlış bir seçim değil. İkisi de iş yapmaya hazır. Kataloğunuzdaki ürünleri sunmak ve bölge sakinleriyle iş yapmak için her gün kapı kapı dolaşmalısınız. Bazıları satın alacak, bazıları takas teklif edecek, bazıları bağış isteyecek… ve bazıları sizi görmezden gelecek. Fakat. bir seferde bir gün gibisi yok, değil mi? Defteriniz ile müşterilerinizin sorularını takip edebilir ve asla kaybolmazsınız (çünkü sizin de bir kartınız vardır). Her sabah tüccarınızın teknesi iskeleye yanaşır ve müşterilerinizin isteklerini karşılamak için alışveriş yapabilir veya çok fazla ürün varsa (veya çok az jeton varsa) satabilirsiniz. O zaman sadece çantanı topla ve gitmeye hazırsın! Ada gelişmeye başladığında, yeni adalılar göç edecek ve yeni evler inşa edecek. Bazıları da kendi işlerini kurma fırsatını yakalayacak. Bu aynı zamanda size farklı şekilde müzakere etme fırsatı verir. Ve kim bilir, belki de bazı ilginç yatırımlar. Başkent Adası sizi bekliyor! Şimdi birkaç kapıyı çal…

Capital Island Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Capital Island indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Capital Island’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
  4. Capital Island klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Başkent Adası Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Capital Island indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows7 64 bit
  • İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli
  • Depolamak: 2 GB RAM
  • Depolamak: 100 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin