Calluna Indir (v1.0)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Calluna Free Download PC oyunu. Calluna 30.09.2021 tarihinde serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Calluna, Norveçli besteci ve kemancı Ole Bull (1810-1880) hakkında küçük bir macera oyunudur. Calluna’da genç, yaşlı, zengin ve fakir olarak dört bağımsız macerada Ole Bull olarak oynayabilirsiniz. Birinci şahıs bakış açısıyla Bergen, Paris ve Kahire sokaklarında yürüyün ve etkileşimli öğeler, şehir sakinleri ve koleksiyonlarla dolu yarı açık bir dünyayı keşfedin. Tarihsel olaylara dayalı görevleri çözün ve Ole Bull’un şöhret ve zafer rüyasını takip edin. Ana Özellikler:

 • Norveç’in ilk süperstarı ve ünlüsü Ole Bull’un hayatında yer alın
 • Çalkantılı hayatından tarihi olaylara dayanan görevleri çözün
 • Norveç kırsalını, tarihini ve ulusal romantizmi deneyimleyin

Calluna nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Calluna indirme işlemini tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Calluna’ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Calluna klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Calluna Ücretsiz indir

Doğrudan bir bağlantıyla Calluna Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2.40 GHz ile Intel Core i7-4700MQ
 • Depolamak: 4096 MB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 860M veya Radeon R9 M390
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolamak: 4000 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin