Call to Arms – Gates of Hell: Ostfront Indir (v0.950)


Call to Arms – Gates of Hell: Eastern Front Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirme PC oyunu. Call to Arms – Gates of Hell: Eastern Front 06/11/2021 tarihinde yayınlandı.

Oyun hakkında

Call to Arms – Gates of Hell: Eastern Front, strateji oyuncularının her zaman istediği gerçekçiliği aktarması gerekiyor: Tarihsel olarak doğru grafikler ve konumlar, sağlık çubukları yok, basitleştirmeler yok, kısaltmalar yok. Bugüne kadarki en meşru II. Dünya Savaşı RTS / RTT’yi sunmak için rakipsiz daldırma sunar. Kitaplardaki cüretkar hikayeleri canlandıran bir oyun için uzun zamandır bekliyorsanız ve belgesellerden hayal ettiğiniz savaşları yeniden yaratmanıza izin veren bir platform arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın: Kapılara girme zamanı geldi. cehennemin. Silah Çağrısı için DLC, Doğu Cephesini ve SSCB ile Almanya arasındaki “Büyük Vatanseverlik Savaşını” gösterir. Bu sizi Haziran 1941’den Mayıs 1945’teki savaşın sonuna götürür. Oyun, insanlık tarihinin en yıkıcı çatışması sırasında orduların ve teknolojinin evrimini anlatıyor. Tüm haritalar ve konumlar, uydu ve tarihi fotoğraf keşif verileriyle birlikte II. Dünya Savaşı’ndan kalma belgelerden yapılan kapsamlı bir araştırmadan sonra dikkatlice yeniden oluşturuldu. Tek oyunculu görevler, savaş raporlarına ve kıdemli hikayelere dayanır ve bu nedenle mümkün olan en büyük özgünlüğü sunar.

Call to Arms – Gates of Hell: Eastern Front’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Call to Arms – Gates of Hell: Eastern Front indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Call to Arms – Gates of Hell: Eastern Front” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, edinebileceğiniz Buraya).
 4. Call to Arms – Gates of Hell: Eastern Front klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Call to Arms – Cehennemin Kapıları: Doğu Cephesi Ücretsiz indir

Call to Arms – Gates of Hell: Eastern Front Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 64bit – Windows 7, 8, 10
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX 11 uyumlu
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 11 uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin