Call of the Wild: The Angler Indir (v1.1.1.2402839)


Call of the Wild: The Angler Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Call of the Wild: The Angler 31 Ağustos 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

theHunter'ın yaratıcılarından: Call of the Wild, tür değiştiren bir balıkçılık deneyimi sunuyor! Mükemmel balık tutma yerini bulmak için devasa bir açık dünyayı keşfedin. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla suda yelken açın ve usta bir fener olma yolculuğuna çıkın. Yaşayan, nefes alan bir açık dünyada balık tutmanın özgürlüğünü deneyimleyin. Tekneyle, 4×4'le veya yürüyerek harika açık havayı keşfedin ve turkuaz kaynakları, görkemli dağ zirvelerini, gizli göletleri ve büyüleyici karakolları keşfedin. İster yakalanması zor bir avın peşinde olun, ister en sevdiğiniz yerde dinlenin, ister sadece alışılmışın dışında kaybolun, her yolculuk sizi tekrar tekrar geri getirecektir. Otantik ve sürükleyici bir balıkçılık deneyiminde çeşitli benzersiz türlerle savaşın. Her balık türünün, hangi oltaya çekildiklerini, kancaya takıldıklarında nasıl savaşacaklarını ve kaçmak için hangi eylemleri yapabileceklerini etkileyen kendi davranışları ve özellikleri vardır. Suyun derinliğine, sıcaklığına, yüksekliğine ve daha fazlasına dayalı olarak balıkları gerçekçi bir şekilde yumurtlayan bir sistemle birleştiğinde, her yakalama kalıcı bir anı haline gelir. Farklı balık tutma tekniklerinde ustalaşın ve en etkileyici avı elde etmek için stratejinizi ayarlayın. Olta takımı satın alın ve çok çeşitli kamışlar, makaralar, yemler, kancalar, şamandıralar ve jighead'lerle özel olta takımları oluşturun. Fenerinizi oluşturun ve görünüşünü ve özelliklerini özelleştirin. Benzersiz ödüller kazanmak ve anlamlı hikaye görevleriyle dünyayı keşfetmek için zorlukları tamamlayın. 12 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu işbirliğinde daha önce hiç olmadığı gibi balık tutma deneyimini yaşayın. Diğer balıkçılarla tanışın, ortak bir araçta veya teknede açık dünyayı keşfedin ve birlikte unutulmaz balık avlama gezilerine çıkın. Daha da huzurlu bir deneyim için tek başınıza veya çevrimdışı modda da oynayabilirsiniz. Call of the Wild: The Angler, toplulukla yakın işbirliği içinde lansman sonrası düzenli içerik güncellemeleriyle unutulmaz yeni balıkçılık deneyimleri sunmaya devam edecek.

Call of the Wild: The Angler nasıl indirilir ve yüklenir

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Call of the Wild: The Angler indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Call of the Wild: The Angler'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, edinebileceğiniz 7-Zip gerektirir. burada).
 4. “Call of the Wild: The Angler” klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Call of the Wild: The Angler ücretsiz indir

Call of the Wild: The Angler'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit işletim sistemi – Windows 10
 • İşlemci: Intel i5-6400 (4C/4T) (Q3 '15) veya AMD Ryzen 5 1600
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 780 3 GB veya AMD RX 480 4 GB
 • DirectX: Sayı 12
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 25 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin