Call Of The Wild: The Angler Indir (v1.01)


Call Of The Wild: The Angler Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Call Of The Wild: The Angler 31 Ağustos 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

TheHunter'ın yaratıcılarından: Call of the Wild, türlerini büken bir balıkçılık deneyimi sunuyor! Mükemmel balık tutma yerini bulmak için devasa bir açık dünyayı keşfedin. Suya tek başınıza veya arkadaşlarınızla yelken açın ve usta bir olta balıkçısı olma yolculuğuna çıkın. Canlı, nefes alan açık bir dünyada balık tutma özgürlüğünü yaşayın. Tekneyle, 4×4 veya yürüyerek harika açık havayı keşfedin ve turkuaz su kaynakları, görkemli dağ zirveleri, gizli göletler ve büyüleyici karakolları keşfedin. İster bu zor avı kovalıyor olun, ister en sevdiğiniz noktada rahatlayın ya da sadece patika yoldan kaybolun, her yolculuk sizi tekrar tekrar geri getirecektir. Otantik ve sürükleyici bir balıkçılık deneyiminde çeşitli benzersiz türlerle savaşın. Her balık türünün, hangi olta takımına ilgi duyduğunu, kancaya takıldıklarında nasıl savaştıklarını ve kaçmak için hangi eylemleri gerçekleştirebileceklerini etkileyen kendi davranışları ve özellikleri vardır. Balıkları su derinliğine, sıcaklığına, yüksekliğine ve daha fazlasına dayalı olarak gerçekçi bir şekilde yumurtlayan bir sistemle birleştiğinde, her av kalıcı bir hatıra haline gelir. Farklı balık avlama tekniklerinde ustalaşın ve en etkileyici avı yakalamak için stratejinizi ayarlayın. Oltalar, makaralar, yemler, kancalar, şamandıralar ve jighead'lerden oluşan geniş bir yelpazede olta takımı satın alın ve özel olta takımı oluşturun. Fenerinizi oluşturun ve görünümünü ve özelliklerini özelleştirin. Eşsiz ödüller kazanmak için görevleri tamamlayın ve anlamlı hikaye görevleriyle dünyayı keşfedin. 12 oyuncuya kadar çevrimiçi eşli çok oyunculu oyunda daha önce hiç olmadığı gibi balık tutma deneyimini yaşayın. Diğer balıkçılarla tanışın, ortak bir araçta veya teknede açık dünyayı keşfedin ve birlikte unutulmaz balık avlama gezilerine çıkın. Daha da huzurlu bir deneyim için tek başınıza veya çevrimdışı modda da oynayabilirsiniz. Call of the Wild: The Angler, toplulukla yakın işbirliği içinde düzenli lansman sonrası içerik güncellemeleriyle unutulmaz yeni balıkçılık deneyimleri sunmaya devam edecek.

Call Of The Wild: The Angler nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Call Of The Wild: The Angler indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Call Of The Wild: The Angler'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, alabileceğiniz 7-Zip'i gerektirir. burada).
 4. “Call Of The Wild: The Angler” klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Call of the Wild: Angler Ücretsiz İndir

Call Of The Wild: The Angler'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit işletim sistemi – Windows 10
 • İşlemci: Intel i5-6400 (4C/4T) (Q3 '15) veya AMD Ryzen 5 1600
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 780 3GB veya AMD RX 480 4GB
 • DirectX: sürüm 12
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 25 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin