Call Of Juarez: Bound In Blood Indir (GOG)

Call Of Juarez: Bound in the Blood Ücretsiz indirme PC oyunu GOG doğrudan bağlantıyla. Call Of Juarez: Bound In Blood 30 Haziran 2009’da yayınlandı

Oyun hakkında

ESKİ BATI, 1864. McCall kardeşler, ailelerini kurtarmak için, kendileriyle Juarez’in efsanevi altını arasında duran herkesi öldürecekler. Ama paranın ve kadınların cazibesi bağlarını test ettiğinde, paylaştıkları kan sudan daha kalın mı olacak?

 • Silahşör Olun – Çeşitli tabancalardan ağır toplara ve makineli tüfeklere kadar çeşitli silahlardan yararlanın. Her isabetli atış, odak noktanızı artırır, bu da sayıca az olduğunuzda ölümcül atış modlarını tetiklemenizi sağlar ve kardeşler birlikte çalıştığında daha da ölümcül olur.
 • Silah Arkadaşlığı – Her biri farklı bir oyun stiline (yakın veya menzilli), belirli becerilere (kement, dinamit vb.) Ve ölümcül silah cephaneliğine (çift silah, uzun menzilli karabina) sahip Ray veya Thomas’ı seçin vb.). Onların güçlerini kullanın ve hayal edebileceğiniz en şiddetli dövüşlerden bazılarında potansiyel olarak hayatta kalın.
 • Sürükleyici Batı Deneyimi – Evcilleşmemiş efsanevi Eski Batı’nın engin doğal manzaralarını yürüyerek, at sırtında, vagonlar ve kanolarla keşfedin. Haydutlarla dolu ikonik ayarları ziyaret edin. McCall kardeşler, dönek bir Apaçi şefi, açgözlü bir Meksikalı haydut, intikamcı bir albayla karşı karşıyadır – ve bunlar kardeşlerin önünde duran sinsi kötü adamlardan sadece birkaçı.

Call Of Juarez: Bound In Blood’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Call Of Juarez: Bound In Blood indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Call.of.Juarez.Bound.in.Blood.zip” e tıklayın (ihtiyacınız olacak 7-zip) alabilirsin Buraya).
 4. Call Of Juarez: Bound In Blood klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Call Of Juarez: Bound in Blood Ücretsiz indirin

Doğrudan bağlantı ile Call Of Juarez: Bound In Blood Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun DEĞİL sizin için önceden yüklenmiş. Oyunu kendiniz yüklemelisiniz. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® XP SP2 ve SP3 / Windows Vista® (yalnızca)
 • İşlemci: 3,2 GHz Intel® Pentium® 4 veya 2,66 GHz Pentium D / AMD® Athlon ™ 64 3500+
 • Hafıza: 1024 MB RAM (2 GB önerilir)
 • Grafik: Shader Model 3.0 veya üstü ile 256 MB DirectX 10.0 / 9.0 uyumlu grafik kartı (desteklenen listeye bakın *)
 • DirectX®: 9.0c / 10.0 (dahil)
 • Hard disk: 4 GB boş alan
 • Ses: DirectX 9 uyumlu ses kartı
 • Desteklenen çevre birimleri: Windows uyumlu klavye, fare, oyun kumandaları

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.