Call Of Duty: Modern Warfare Remastered Indir


Call Of Duty: Modern Warfare Remastered Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link'te Önceden Yüklenmiştir. Call Of Duty: Modern Warfare Remastered 27 Temmuz 2017'de yayınlandı

Oyun hakkında

Tarihin en çok beğenilen oyunlarından biri olan Call of Duty: Modern Warfare geri döndü ve yüksek çözünürlüklü kalitede yeniden tasarlandı. Gelişmiş dokular, fiziksel tabanlı işleme, yüksek dinamik aralıklı aydınlatma ve çok daha fazlasını sunar. Infinity Ward tarafından geliştirilen ödüllü Call of Duty® 4: Modern Warfare®, piyasaya çıktığında yoğun sinematik aksiyon için yeni bir standart belirledi ve tüm zamanların en etkili video oyunlarından biri olarak geniş çapta kabul gördü. Call of Duty 4: Modern Warfare, Yılın Oyunu için çok sayıda ödül kazandı ve hemen birinci şahıs nişancıların çıtasını belirleyen klasik ve küresel bir fenomen haline geldi. Şimdi yeni nesil hayranlar için geri dönüyor.

Manuel

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Call Of Duty: Modern Warfare Remastered indirme işlemi tamamlandığında, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “COD 4'e Çıkar – Modern Warfare Remastered.zip” seçeneğine tıklayın (7-Zip'e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Call Of Duty: Modern Warfare Remastered klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Call Of Duty: Modern Warfare Remastered ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantıyla Call Of Duty: Modern Warfare Remastered Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe'yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit veya üzeri
 • İşlemci: Intel Core i3-3225, 3,30 GHz veya eşdeğeri
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB / AMD Radeon HD 7850 2 GB
 • DirectX: Sürüm 11

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin