Calamity Eliminator Indir (v0.4.10)


Calamity Eliminator Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Calamity Eliminator 14 Aralık 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Calamity Eliminator, tek oyunculu, anime tarzı, roguelike tarzı bir güverte kurma oyunudur. “Felaket” adı verilen bilinmeyen bir virüs ne zaman Allah bilir dünyada hızla yayılıyor. Felaket insanları çıldırtabilir ve onları dünyanın sonuna kadar bitmeyecek çatışmalara itebilir. Bu arada, Varoluş Yönetim Şirketi, enfekte olmuş gezegeni kurtarmanın ağır sorumluluğunu üstlendi. Şirketin Felaket Yöneticileri, Öncülere liderlik ediyor ve Öncüler, felaketi temizlemede Valkyrielere liderlik ediyor. Felaket Yöneticisi olarak, Öncülere ve Valkyrielere Calamitoidleri yenmeleri ve felaketli yayılmayı durdurmaları için rehberlik etmesi için Felaket Giderici’yi kullanın. Yolculuğunuzda yardımcı olabilecek görevleri tamamlarken çeşitli ilginç maceraları deneyimleyin. Öncüler için varlığınız bir tanrınınki gibidir. Emirleriniz müjdedir ve siz Tanrı’nın kulakları ve sözcülerisiniz. Valkyrieler tanrıların hizmetkarlarıdır ve öncülerin tüm emirlerini yerine getirirler – Tanrı’nın sözcüsü. Valkyrielerin görünüşte imkansız görevleri birer birer tamamlamasını sağlayan tam da bu sadakattir. Tabii ki, ne kadar iyi yaparsanız, o kadar çok ödül alırsınız. Kimse sizi tembellikten ve tembel bir serseri olmaktan alıkoyamaz, ancak şirket bu tür davranışları kesinlikle caydırır. Görevi tamamlamak için güçlü Valkyrie’leri çağırmada Öncülere rehberlik edeceksiniz. Öncülere, onları savaşa yönlendirmek için doğru komutları yapılandırma konusunda rehberlik edeceksiniz. Sen ve öncüler birçok macera yaşayacak ve güçlü düşmanlarla karşılaşacaksınız – felaketleri ortadan kaldırmak için elinizden gelen her şeyi yapın!

Calamity Eliminator nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Calamity Eliminator indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Calamity Eliminator” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Calamity Eliminator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Calamity Eliminator Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Calamity Eliminator ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit sürümleri)
 • İşlemci: Intel Core i5 veya eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD 4600 (AMD veya NVIDIA eşdeğeri)
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: belirsiz
 • Ek Yorumlar: belirsiz

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin