Buy Low Sell High Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olarak Düşük Satış Yüksek Ücretsiz İndirme PC Oyunu satın alın. Buy Low Sell High, 28 Eylül 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Buy Low Sell High, basit bir amacı olan bir borsa oyunudur: mümkün olduğunca çok para kazanmak. 40’tan fazla benzersiz şirket ve aralarından seçim yapabileceğiniz 8 sektör ile para kazanmanın birçok yolu var. Ancak, piyasalar tahmin edilemez olabilir. Yaklaşan fiyat değişikliklerinden bir adım önde olmak için piyasa trendlerini öğrenmek için haberleri kullanın. İyi şanslar ve zengin ol!

– Hangi yatırımların para kazandırdığı ve hangilerinin size maliyeti olduğu konusunda anında geri bildirim için kazançlarınızı gerçek zamanlı olarak görüntüleyin.

-Verdiğiniz her karar günlüğe kaydedilir, böylece geri dönüp oyun boyunca hisse senetlerinizin nasıl performans gösterdiğini kontrol edebilirsiniz.

-Her hisse senedi, fiyat değişikliklerini tetikleyecek ve her şirket için uzun vadeli eğilimleri etkileyecek benzersiz haberlere sahiptir.

-Kilometre taşları ilerlemeyi izlemeye yardımcı olur, üzerinde çalışılacak hedefler sağlar ve hedeflere ulaşmak için ödüller sağlar.

Düşük Al Yüksek Sat Yüksek Al nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Buy Low Sell High indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Düşük Almak için Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Buy Low Sell High klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Düşük al, yüksek sat. Ücretsiz indirin

Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: 2.0GHz çift çekirdekli
 • Hatırlatma: 2 GB bellek
 • Grafik: NVIDIA GT210 veya ATI HD 7730
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Kamp: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin