Button Lock 2: Star Carrier Indir


Düğme Kilidi 2: Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Star Carrier Free Download PC Oyunu. Düğme Kilidi 2: Yıldız Taşıyıcı 27 Haziran 2022'de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Sınırlı sayıda hamle ile bulmacayı çözebilir misiniz? Dünya haritasını keşfedin. Seviyeleri farklı hilelerle çözün. Dünya haritasının daha fazlasını keşfetmek için seviyeleri geçerek yıldız kazanın. Bu bulmaca macera oyununda 170'den fazla seviyeyi çözün.

Button Lock 2: Star Carrier nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Button Lock 2: Star Carrier indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Button Lock 2: Star Carrier'a Çıkart” seçeneğini tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Button Lock 2: Star Carrier klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Tuş kilidi 2: Yıldız Taşıyıcı ücretsiz indir

Düğme Kilidi 2'yi başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Yıldız Taşıyıcı Ücretsiz İndirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP+
  • İşlemci: 2.0 GHz çift çekirdekli işlemci
  • Hafıza: 700MB RAM
  • Grafik: DX9 özellikleri (gölgelendirici modeli 2.0).
  • Depolamak: 300 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin