Burger Rush Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Burger Rush Free Download PC oyunu. Burger Rush, 21 Mart 2007’de piyasaya sürüldü.

Oyun hakkında

Dişlerinizi sulu, alevde kızartılmış bir burgere indirin. Filet Mignon gibi, tomurcuklanan aşçı Heidi de burgerlerin iyi bir mutfak olduğuna inanıyor. Köftelerinizi mükemmel hale getirmek için peynir ve domates gibi temel malzemeleri toplayın. Pandomimci ve şarkı söyleyen diva gibi ilginç müşterilerle tanışın. Müşterilerinizi Burger Rush’ta sabırlı tutmak için siparişlerini doldurun ve yeni tarifler, yükseltmeler ve güzellikler için Burger Shop’a gidin.

 • Lezzetli zaman yönetimi oyunu
 • Komik ilginç müşteriler
 • Şef ol!
 • Rush restoranda açlığınızı giderin

Burger Rush nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Burger Rush’ın indirilmesi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Burger.Rush.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). burada).
 4. Burger Rush klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Burger Rush Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Burger Rush indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7/8
 • İşlemci: 600 MHz
 • Hatırlatma: 256 MB RAM
 • Grafik: 126 MB video belleği, gölgelendirici modeli 3.0+
 • DirectX: Sürüm 7
 • Depo: 55 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin