Bunhouse Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Bunhouse Free Download PC oyunu. Bunhouse 19 Ekim 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Bunhouse, bitki yetiştirmeye ve diğer çörekler ile bir serayı yönetmeye odaklanan şirin bir kanepede birlikte zıplama oyunudur. Bazen hayat telaşlıdır. Bazen ihtiyacımız olan tek şey tavşanlarla dolu küçük mutlu bir dünyada biraz soluklanmak ve rahatlamaktır. Bunhouse’un temel vizyonu budur – rahatlamak ve mutlu olmak için tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyun. Öldürecek hiçbir şey yok, sulanacak birkaç bitkiden ve fırsatlarla dolu bir seradan daha iyisi yok.

Bunhouse nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bunhouse indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Bunhouse’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Bunhouse klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Bunhouse Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz bunhouse indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 (Windows 7, 8 ve 11’de denenmemiştir, ancak muhtemelen çalıştığını biliyorsunuzdur)
 • İşlemci: Intel i5 veya Ryzen 5 3600
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: GTX 1050 (muhtemelen bunu annenizin genel dizüstü bilgisayarında çalıştıramazsınız)
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: evet muhtemelen bende öyle birşey var
 • Ek Yorumlar: Bak, seninle eşit olacağım, kaynağa aç motor sadakatiyle optimizasyon konusunda sınırlı deneyime sahip tek başına bir geliştiriciyim.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin