Bullet Girls Phantasia Indir (v770 & DLC)

Bullet Girls Phantasia Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Bullet Girls Phantasia 16 Ocak 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Başka bir diyarda bir savaş sizi bekliyor! Kızların düşmanlarına karşı kılıç, büyü ve ateşli silah kullandığı fantastik bir üçüncü şahıs nişancı oyunu! Bullet Girls Phantasia, tamamen kadınlardan oluşan üçüncü şahıs nişancı serisi “Bullet Girls” ün son taksitidir. Bu oyun, sevimli kızların balçık, ork ve ejderhalarla dolu bir dünyada saldırı tüfeği ve bazukalar kullandığı heyecan verici bir aksiyon dolu oyundur. Serideki sekiz favoriniz, bu alternatif dünyanın altı yeni sakini içeriyor. Eski ve yeni, yüce bir düşmanı yenmek için birleşecek. Bir düşmandan hasar aldığınızda zırh yavaş yavaş yok edilir. Kızlar düşmanın saldırısından kurtulursa, hiçbir şey kalmayana kadar sütyenleri ve külotları zarar görür! Yepyeni 360 Derece Yoğun Delme ile karakterleri baskı altına alın! Yoğun delme modu temelde gelişti. Karakterler her açıdan görüntülenebilir ve yeni bir galeri modu arkanıza yaslanıp keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Bir tür ters üç rolde rolleri tersine çevirerek kızların farklı bir yanını görün! Bu özel modda ısıran sözler ve eylemlerle alay etmenin tadını çıkarın.

Bullet Girls Phantasia’yı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bullet Girls Phantasia indirmesi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Bullet.Girls.Phantasia.v770.Incl.DLC.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip, alabileceğin Buraya).
 4. Bullet Girls Phantasia klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Bullet Girls Phantasia ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Bullet Girls Phantasia Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 8.1 64bit / Windows 10 64bit
 • İşlemci: Intel Core i3 3225 3.30 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.10 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA Geforce GTX 650: 1 GB / Radeon HD 7750
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 10 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.