Bugsnax Indir (v1.05.56446)

Bugsnax Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Bugsnax 11 Kasım 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Ne yersek oyuz. Bugsnax sizi efsanevi yaratıklar Bugsnax’ın evi olan Snaktooth Adası’na tuhaf bir maceraya götürüyor. Bugsnax sizi efsanevi yaratıklar Bugsnax’ın evi olan Snaktooth Adası’na tuhaf bir maceraya götürüyor. Cesur kaşif Elizabert Megafig’in daveti üzerine, hiçbir yerde bulunamayan ev sahibini, harabe halindeki kampını ve adanın her tarafına dağılmış takipçilerini … ve aç olduğunu keşfedeceksin! Snaktooth Adası’nın gizemlerini çözmek size kalmış: Lizbert’e ne oldu? Bugsnax nedir ve nereden gelirler? Ama her şeyden önce tadı neden bu kadar güzel?
özellikleri
 • Çeşitli cihazlar ve yemler kullanarak 100 farklı Bugsnax türünü keşfedin, avlayın ve yakalayın!
 • Snaxburg halkını bulmak ve tekrar bir araya getirmek için Snaktooth Adası’nın farklı biyomlarını keşfedin.
 • Lizbert’in uyumsuzluk çetesi ve Snaktooth Adası’nın sırları hakkında daha fazla bilgi edinmek için her bir ipucunu takip edin.
 • Onlara tonlarca yeni görünüm kazandırmak için yeni arkadaşlarınızı Bugsnax ile doldurun.

Bugsnax’ı indirin ve yükleyin

 1. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 2. Bugsnax indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Bugsnax.v1.05.56446.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 3. Bugsnax klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 4. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Bugsnax ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Bugsnax Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Quad Core 2.6 Ghz veya eşdeğeri
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: 2 GB DirectX 11 grafik kartı (Intel UHD 620, NVIDIA GT 920M)
 • Kamp: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.