Broken Age Indir (Complete Edition)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Broken Age Free Download PC oyunu. Broken Age, 28 Ocak 2014’te yayınlandı

Oyun hakkında

Broken Age; Elijah Wood, Jack Black ve Masasa Moyo gibi yıldızlardan oluşan bir kadroya sahip, aile dostu, elle animasyonlu, şaşırtıcı bir macera oyunudur. Broken Age, rekor kıran bir kitle fonlaması kampanyasıyla finanse ediliyor ve endüstri efsanesi Tim Schafer tarafından tasarlanıyor. Vella Tartine ve Shay Volta, garip bir şekilde benzer durumlarda, ancak tamamen farklı dünyalarda olan iki gençtir. Oyuncu hikayeleri arasında özgürce geçiş yapabilir, kendi hayatlarının kontrolünü ele geçirmelerine ve ardından gelen beklenmedik maceralarla başa çıkmalarına yardımcı olabilir.

Broken Age’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Broken Age indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Broken.Age.Complete.Edition.zip” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Broken Age klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Broken Age ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Broken Age Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP Hizmet Paketi 3
 • İşlemci: 1.7 GHz çift çekirdekli
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon 4870 HD, Intel HD 3000 veya en az 512 MB VRAM ile eşdeğer bir kart
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Kamp: 2500 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: GLSL sürüm 1.3 ile OpenGL 3’e sahip olmalıdır

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.