Broadway: 1849 Indir


Broadway: 1849 Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Broadway: 1849, 22 Kasım 2017’de yayınlandı.

Oyun hakkında

New York çetelerini savuştururken gişe zaferi için savaşın! 19. yüzyılın zorlu New York dünyasında geçen yüksek bahisli iş, tehlikeli romantizm ve riskli ittifaklar oyununda bir tiyatro yönetin. Kıskanç rakipler, parlak sanatçılar ve sadık politikacılarla dolu bir şehri ele geçirirken isyanlara, yangınlara ve siyasi casuslara göğüs gereceksiniz. Broadway: 1849, Robert Davis’in 150.000 kelimelik etkileşimli tarihi macera romanıdır. Tamamen metin tabanlıdır, grafik veya ses efekti içermez ve hayal gücünüzün muazzam, durdurulamaz gücünden güç alır. İş bilginle başarılı olacak mısın yoksa rekabetini sona erdirmek için kasabanın çetelerine mi üye olacaksın? Oyuncularınızın diva kişilikleriyle başa çıkabilir misiniz? Tiyatronuzun sahnesine musallat olan bir hayalete ne dersiniz? Kalabalığı sirk gösterileriyle memnun eden gösterişli bir yapımcı mısınız? Güzel sanatlarla şehir liderlerinin saygısını kazanmaya mı çalışıyorsunuz? Basının en iyi eleştirileri yazmasını sağlayabilir misiniz?

 • Erkek, kadın veya ikili olmayan olarak oynayın; gay, heteroseksüel, bi veya aseksüel.
 • En büyük şovları sergilemek ve en büyük izleyicileri çekmek için rakiplerle kafa kafaya mücadele edin!
 • Şehirdeki en parlak yeteneklerden bir oyuncu seçin.
 • Tiyatronuzun gizli gizemlerini araştırın.
 • Ölümcül bir bombayı etkisiz hale getirmek için acele edin veya patlatın ve şehri kaosa sürükleyin.
 • Genç yetenekleri besleyin veya ilgi odağı olmak için kendi hırsınızı besleyin.
 • Şehrin en kötü şöhretli suçlularıyla omuz omuza ya da onların suçlarını ifşa edin.
 • Hak ettiği bir arkadaşın acımasız bir iş adamının pençelerinden kaçmasına yardım et.
 • Bir suç çetesiyle müttefik olun veya belediye başkanının düzen arayışıyla güçlerinizi birleştirin.

Broadway’i indirin ve yükleyin: 1849

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Broadway: 1849 indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Broadway’e Çıkart: 1849″a tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Broadway: 1849 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Broadway: 1849 Ücretsiz İndir

Broadway’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile 1849 ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin