Bram The Toymaker Indir


Bram The Toymaker Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Bram The Toymaker 20 Ocak 2023'te gösterime girdi

Oyun hakkında

Tüyler ürpertici bir masal mı yoksa korkunç bir fiziksel varlık mı? Hikayeye göre oyuncakçı, geceleri dışarı çıkan ve onları cezbetmek ve yakalamak için çocuğun odasının penceresine bir oyuncak bırakan bir ölümsüz figürdür. Blake eski bir gizli günlük bulduğunda, ailesinde nesiller boyunca aktarılan bir halk masalının bazı karanlık sırlar barındırabileceğini keşfeder. Atasının gizemli günlüğünün arkasında ne olduğunu öğrenmek için bir yolculuğa çıkar. Zamanın durduğu Grimmville adlı, uzun süredir unutulmuş ücra bir 18. yüzyıl köyünün derinliklerinde, aile köklerinize geri dönün. Terk edilmiş köşke ulaştığınızda, içeriye adım atar atmaz kendinizi bir anda kapana kısılmış halde buluyorsunuz. Bir el feneri ile donatılmış, odaları keşfetmelisiniz. Bazıları kaçış odası tarzındadır. Ana hedefiniz, ilerlemeye devam etmeniz ve çıkış yolunuzu bulmanız için size gerekli öğeleri verecek olan süreli bulmacaları çözmek için ipuçları aramaktır.

Bram The Toymaker'ı indirme ve yükleme

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Bram The Toymaker indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Bram The Toymaker'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, edinebileceğiniz 7-Zip gerektirir. burada).
  4. Bram The Toymaker klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Oyuncakçı Bram Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Bram The Toymaker'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT)
  • İşlemci: Intel® Core™ i5 veya AMD Ryzen™ 3
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA® GeForce® GTX 770 veya AMD Radeon™ R9 280x
  • DirectX: sürüm 11

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin