Boxel Golf Indir (v1.1.0)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Boxel Golf Ücretsiz İndir PC Oyunu. Boxel Golf 1 Ağustos 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Boxel Golf, zorlu parkurlar, özel şapkalar ve güçlü bir seviye oluşturucuyla dolu çok oyunculu bir golf oyunudur. İnternet yok? Sorun değil. Yüksek puanlarınızı geçmek ve ödüller kazanmak için çevrimdışı oynayın. Seviye oluşturucu sıfırdan yeniden icat edildi ve artık kullanımı her zamankinden daha kolay. Ekranda herhangi bir yere çizim yapın ve güzel eserinizi anında oynatın. Oyun tarzınıza özel seviyeler yaratın veya arkadaşlarınız için imkansız seviyeler yaratın.

Özellikler:
– Çevrimiçi çok oyunculu
– 50'den fazla seviye
– kart yarışı
– şapka dükkanı
– Seviye oluşturucu
– Golf arabası yarışı
– müzik yapımcısı

Boxel Golf nasıl indirilir ve kurulur?

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Boxel Golf indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Boxel Golf'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
  4. Boxel Golf klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Boxel golf ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Boxel Golf Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1 GHz işlemci
  • Hafıza: 512 MB RAM
  • Depolamak: 100 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin