Bound By Blades Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Bound By Blades Ücretsiz İndir PC Oyunu. Bound By Blades 15 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Üstünlük için savaş, Ashmyr'in çeşitli kabileleri arasında nesiller boyu sürdü. Bir güne kadar, dünyayı sarsan ve yakındakilere muazzam bir güç veren eski bir güç serbest bırakıldı. Ancak bu güç yüksek bir fiyata geldi. Akıllarını aldı ve bedenlerini yozlaştırdı, onların yerine sadece acımasız bir şeytan bıraktı. Toprağı harap ederken ve Ashmyr'i tehlikeye atarken orduları katlederek ve şehirleri yok ederek İlkyon olarak tanındılar. Ta ki yalnız bir savaşçı umut için yeni bir yol oluşturana kadar. Hayatta kalmak uğruna kabileleri İlkyon'a karşı birleştirdi ve The Bound adında yeni bir düzen kurdu. Yalnızca yıllarca süren sıkı eğitimle kendilerini kanıtlamış olanlar başlatılmıştır.

 • 10 benzersiz Ilcyon patronunu ve onların acımasız Extreme Mode türevlerini yenin, ganimetlerini toplayın ve harika donanımlar yaratın
 • Güçlü eşya bonuslarının kilidini açarak ve becerilerinizde güçlü yeni değişiklikler kazanarak kendi oyun tarzınızı oluşturun.
 • Güçlü büyüler, ekipmanınıza ek güçlendirmeler ve iyileştirmeler ekler
 • Yenilen her rakiple karşılaşmalar zorlaştıkça eğlenceli ve heyecan verici dövüş sizi meşgul edecek
 • Öğrenmesi Kolay, Ustalaşması Zor: En zorlu Ilcyon'u yenmek için saldırı modellerini ezberlemeli ve savuşturma, blok ve kombolarınızı doğru zamanlamalısınız.
 • Bir patronla mı takıldınız? Sadece ayarları değiştirin ve 3 farklı zorluk seviyesinden birini seçin
 • Canavarları öldürmek birlikte daha eğlenceli! 2 oyunculu kooperatifte size katılmaları için arkadaşlarınızı davet edin

Bound By Blades'i indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bound By Blades indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Bound By Blades'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Bound By Blades klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Bound by Blades Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Bound By Blades'i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • İşlemci: Çok çekirdekli 2,5 GHz
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: GeForce 750M / GeForce GTX 650
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin