Boulder Island Indir


Boulder Island Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Boulder Island 28 Haziran 2022'de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Şövalyeler ve Kuzey Korsanları, kutsal silah için savaşırken ölümsüz olmak için lanetlendi. Batık ile karşılaşan kahraman hayatta kalmak için savaşacak. Sadece adadaki kaynakları kullanarak hayatta kalabilirsiniz. Lanet bulmacasını çözmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bu bir birinci şahıs aksiyon oyunudur. Oyuncular, hayatta kalma ve adayı keşfetme görevlerini tamamlamak için düşmanları toplayıp yenerek malzeme elde edebilir ve silahları donatabilir.

Boulder Adası nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Boulder Island indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Boulder Island'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Boulder Island klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Boulder Adası Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Boulder Island ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GPU GeForce GTX 470 1GB / AMD HD 5800 1GB
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 100 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: HD ses

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin