Boris And The Dark Survival Indir


Boris and the Dark Survival Ücretsiz doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş PC oyununu indirin. Boris and the Dark Survival, 10 Şubat 2020'de yayınlandı

Oyun hakkında

Bendy'nin çizgi roman arkadaşı olan Kurt Boris olarak oynayın ve terk edilmiş çizgi roman stüdyosunda Boris'in devam etmesi için ihtiyaç duyduğu malzemeleri arayın. Yalnız değilsin! Canavar mürekkep iblisi, her adımda sizi takip ediyor. Arkasından gizlice yaklaşırken ve damlayan bakışlarında sizi yakalarken atan kalbinin sesine dikkat edin. Hiçbir yer güvenli değil. Yine de sırlar, onları arayacak kadar maceraperestleri bekliyor. Stüdyoda gizlenen kötülüğe göğüs gerecek misin? Bu karanlık hayatta kalmayı fethedecek misin? Boris sana güveniyor.

• Mürekkep iblisinin üstesinden gelin veya bir sonraki kurbanı olun.
• Sarf malzemeleri bulun ve hareket etmeye devam edin.
• Dayanıklılığınıza dikkat edin ve bulduğunuz her fırsatta yemek yiyin.
• Gölgelerde gizlenmiş kilidi açılabilir gizli öğeleri keşfedin.
• Joey Drew Studios'un karanlık hikayesini daha fazla ortaya çıkarın.

Boris And The Dark Survival'ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Boris And The Dark Survival indirmesi tamamlandığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Boris.and.dunk.Survival.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, Alabilirsin Buraya).
 4. Boris And The Dark Survival klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Boris and the Dark Survival ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Boris ve Dark Survival indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 ve üzeri
 • İşlemci: i5 ve üstü
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GTX 770 ve üstü
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 200 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin