BorderZone Indir (GOG)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş BorderZone Ücretsiz İndir PC Oyunu. BorderZone, 19 Temmuz 2006'da yayınlandı

Oyun hakkında

BorderZone, oyuncunun kendi beğenisine göre bir meslek (sihirbaz, hırsız veya asker) seçebileceği, gerekli becerileri ve büyüleri öğrenebileceği, 5 adede kadar cesaretten oluşan bir ekip oluşturabileceği ve yola çıkabileceği karmaşık, doğrusal olmayan bir hikayeye sahip bir RPG eylemidir. Terra'nın farklı yaratıklarla dolu dünyasında tehlikelerle ve beklenmedik keşiflerle dolu bir yolculuğa çıkıyoruz. Terra, eski Dünya öldüğü anda doğdu. Küresel bir nükleer felaket nedeniyle, gezegenin birçok bölgesi yaşanmaz hale geldi ve nüfusun çoğu atomize oldu. Yeni bir dünya yaratıldı – sihrin ve teknolojinin çarpıştığı ve insanların tek zeki ırk olmadığı bir dünya. Birkaç bin yıl sonra, Terra sakinleri yeni bir tehditle karşı karşıya. Tanrılar gökten inerler ve gezegene ölüm ve yıkım yaymaya başlarlar. Şiddetli bir mücadeleye girmelisiniz ve insanlığın kaderinin bağlı olduğu kişi sizsiniz.

BorderZone nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. BorderZone indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “BorderZone'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da edinebilirsiniz). burada).
 4. BorderZone klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sınır Bölgesi Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile BorderZone Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP/7/8/10
 • İşlemci: 700MHz işlemci
 • Hafıza: 256 MB RAM
 • Grafik: 32 MB (GF 2MX veya üstü) ile uyumlu Direct3D
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectSound uyumlu
 • Ek Yorumlar: Windows 7 ve 8'de müziğin devre dışı bırakılması önerilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin