Borderlands 3 Indir

Borderlands 3 Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Borderlands 3, 13 Eylül 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Kargaşa macerasında ateş edin ve yağmalayın. Galaksinin sert kenarında, militarize şirketler tarafından acımasızca sömürülen bir grup gezegen yatıyor. Ganimet ve şiddet dolu, burası sizin eviniz – sınır bölgeleri. Şimdi Mahzenin Çocukları olarak bilinen çılgın bir tarikat ortaya çıktı ve yıldızlararası bir veba gibi yayılıyor. Dört benzersiz Mahzen Avcısından biri olarak tek başına veya birlikte oynayın, bir sürü ganimet toplayın ve galaksiyi bu fanatik tehditten kurtarın. Borderlands’in en iyi hazine avcıları olan yepyeni, derinlemesine özelleştirilebilir dört Vault Hunter’dan biri olarak oynayın. Vault Hunter’ınızı tonlarca kişiselleştirme seçeneğiyle özelleştirin ve farklı beceri ağaçlarını kullanarak becerileri tercih ettiğiniz oyun tarzına göre özelleştirin. Borderlands 3’te bir milyardan fazla silah var ve her savaş, cephaneliğinizi genişletmek için bir fırsattır. Bazı toplar patlayan testere bıçaklarını fırlatır, diğerleri asla yeniden doldurmaya ihtiyaç duymaz, diğerleri bacaklarını büyütür ve siz onları fırlatırken düşmanları yürüyerek kovalar. Seçmekte zorlanıyor musunuz? Nadirlik dereceleri ve öğe derecelendirmeleriyle, paket alımlarınızın performansını bir bakışta karşılaştırabilirsiniz. Bununla birlikte, üreticiye bağlı olarak bir silah ve işlevselliği hakkında da çok şey anlatabilirsiniz.

Borderlands 3’ü İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Borderlands 3 indirildikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Borderlands.3.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Borderlands 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Not: Oyun exe’yi Oakgame> Binaries> Win64> Run ‘Borderlands3’ altında çalıştırın. İlk önce hiçbir şeyin başlamadığını fark edebilirsiniz. Bu yüzden birkaç kez deneyin. Oyunun yüklenmesi birkaç dakika sürebilir.

Borderlands 3 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Borderlands 3 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (en son hizmet paketi)
 • İşlemci: AMD FX-8350 (Intel i5-3570)
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: AMD Radeon ™ HD 7970 (NVIDIA GeForce GTX 680 2 GB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 75 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.