Bookworm Adventures Deluxe Indir

Bookworm Adventures Deluxe Doğrudan Bağlantı ile Ücretsiz İndir PC Oyun Kurulumu Bookworm Adventures Deluxe, 8 Kasım 2006’da yayınlandı

Oyun hakkında

Epik boyutlarda bir yazım destanında Lex’in kitaplarla savaşmasına yardım edin! Kötü adamları yenin, düşmanları yenin ve 150’den fazla düşmanı yok edin. Harika mücevherler, iksirler ve hazinelerle kelime gücünüzü artırın. Heyecan verici mini oyunlar ve harika bonus modları ile bu, cesaretin nihai sınavı!

Bookworm Adventures Deluxe’ü indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Bookworm Adventures Deluxe indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “BookWorm.Adventures.Deluxe.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Bookworm Adventures Deluxe klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Bookworm Adventures Deluxe ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Bookworm Adventures Deluxe Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
 • İşlemci: Intel Pentium III / AMD Athlon MP
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: AMD All-in-Wonder 9000 64 MB veya NVIDIA GeForce 2 MX 400 64 MB
 • DirectX: Sürüm 9
 • Depo: 360 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.