BONEWORKS Indir (v1.5)

BONEWORKS Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Free Download PC oyunu. BONEWORKS 10 Aralık 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Kemik çalışması Gelişmiş deneysel fizik mekaniğine sahip anlatımlı bir VR aksiyon macerasıdır. Ortamlarda dinamik bir şekilde gezinin, fizikte ağır savaşlarda savaşın ve fizikle yaratıcı bir şekilde bulmacaların üstesinden gelin. Bu oyun, gelişmiş VR mekaniklerini ve konseptlerini gösterir. Oyuncuların ilerlemeden önce VR deneyimine sahip olmaları ve ortak VR oyun ilkelerini anlamaları önerilir. Gelişmiş fizik mekaniği, tutarlı evrensel kurallar için tamamen tasarlanmıştır ve oyuncuları sanal dünya ile istedikleri gibi güvenli ve yaratıcı bir şekilde etkileşime girmeye teşvik eder. Dövüşe, oyunun evreninin fiziksel kurallarını izleyerek hayal edebileceğiniz herhangi bir şekilde yaklaşın. Yakın dövüş silahları, ateşli silahlar, fizik tuzakları ve ortamların tümü düşman varlıkları ile savaşlarda size yardımcı olmak için kullanılabilir. Boneworks, oyunculara çok çeşitli fizik tabanlı silahlar sunar. Silahlar, kılıçlar, baltalar, sopalar, mızraklar, çekiçler, deneysel enerji silahları, anlamsız gizemli aletler ve anormal fizik silahları. VR nesnesi ve çevre arasında hipergerçekçi etkileşim. Oyunun gizemli anlatısını oynayın ve Monogon Industries’in yapay zeka işletim sisteminin derin iç işleyişini keşfedin. İşletim sistemi efsanesi. Sıfırdan oluşturulmuş doğru IK tam vücut sistemleri, gerçekçi görünen bir vücut görünümü sağlar ve oyun alanında fiziksel etkileşime maksimum daldırma sağlar.

BONEWORKS’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. BONEWORKS indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “BONEWORKS.v1.5.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. BONEWORKS klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Oynamak için bir VR başlığı gereklidir!

BONEWORKS ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile BONEWORKS Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Dört çekirdekli minimum 3.0 GHz
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Rift CV1 + Touch, 90 Hz’de Original Vive ve 80 Hz’de RiftS için GTX 1060/970
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 20 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Fiziksel hesaplamalar için gerekli CPU gücü! Bu minimum özellikler YALNIZCA Rift CV1 + Touch, Original Vive 90 Hz ve RiftS 80 Hz’e dayanmaktadır.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.