BONELAB Indir


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş BONELAB Ücretsiz İndir PC Oyunu. BONELAB 29 Eylül 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Ölüme mahkûm edilmiş, kaderinden kaçan bir dışlanmışın vücut bulmuş halisiniz. Gizli bir yeraltı araştırma tesisine giden yolu keşfedin. Bir dizi zorlu deney ve keşif sizi bekliyor. Gerçeğe giden bir yol, hiç yoktan çağırır. Boneworks'ün gerçekçi fizik sistemleri tamamen iyileştirildi ve yenilendi. Oyun dünyasıyla sürekli bir güvenle etkileşim kurun. Çeşitli menzilli, yakın dövüş ve egzotik fizik silahlarını kullanarak, düşman karşılaşmalarına emrinizde olan eksiksiz bir cephanelikle saldırın. Özel avatarları içe aktarmak, oyunu istediğiniz gibi fiziksel istatistiklerle eşleştirmenizi sağlar. MythOS City'de bir yeraltı laboratuvarı keşfettikten sonra arenalar, engelli parkurlar, taktiksel denemeler, sanal alanlar, deneysel modlar ve kullanıcı tarafından oluşturulan seviyeler dahil olmak üzere çeşitli oyun konumlarına erişebileceksiniz. Bu konumlardan öğeler, avatarlar ve ipuçları toplamak, gizemli hikayede ilerlemenizi sağlayacaktır.

BONELAB nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. BONELAB indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “BONELAB'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. BONELAB klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz BONELAB indirme

Doğrudan bağlantı ile BONELAB ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel i5 7600 3,5 GHz+
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GTX 1070 / 1660TI (6GB VRAM)
 • DirectX: sürüm 11
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 20 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı:
 • Ek Yorumlar: Fizik hesaplamaları için CPU gücü gerekir! SSD gerekli, 32 GB Windows Sanal Bellek Önbelleği

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin