Boiling Point: Road to Hell Indir


Kaynama Noktası: Cehenneme Giden Yol Doğrudan Bağlantıda Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Kaynama Noktası: Cehenneme Giden Yol 20 Mayıs 2005’te vizyona girdi.

Oyun hakkında

Kaynama Noktası: Cehenneme Giden Yol, geniş ve kusursuz bir açık uçlu oyun dünyasında yoğun silahlı mücadeleyi keşif ve etkileşimle birleştirir. Kaynama Noktası: Cehenneme Giden Yol’da, oyuncular Güney Amerika’nın modern ormanlarına seyahat eder ve acımasız gerilla savaşında rakip gruplarla savaşır. Geliştirici Deep Shadows’un yenilikçi oyun motoru, güzel bir şekilde oluşturulmuş ortamı yayınlar, yükleme süreleri veya ayrı seviyeler olmadan doğrusal olmayan bir oyun deneyimi yaratır ve yüzlerce mil boyunca uzanan sürekli bir dünya yaratır. Çevreden en iyi şekilde yararlanmak için, oyuncunun emrinde çok çeşitli araçlar ve çok çeşitli silahlar bulunur.

Kaynama Noktası: Cehenneme Giden Yol nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Kaynama Noktası: Cehenneme Giden Yol indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Boiling.Point.Road.To.Hell.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Kaynama Noktası: Cehenneme Giden Yol klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Kaynama noktası: cehenneme giden yol ücretsiz indir.

Kaynama Noktası: Cehenneme Giden Yol’u doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP veya üstü
  • İşlemci: Pentium 4 veya Athlon XP
  • Hafıza: 512MB
  • Grafik: Gölgelendiricileri destekleyen 128 MB donanım T&L uyumlu grafik kartı
  • Depolamak: 3 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin