Blue Rabbit Indir (v1.0)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Blue Rabbit Free Download PC oyunu. Mavi Tavşan 7 Haziran 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Fütüristik, distopik bir şehirdesiniz. Fikri anladınız: karanlık duman. Bir dönek AI kurumsal drone. Gerçek, gerçek dronlar. Bütün enchilada. Bu hızlı 2D platform oyununda, belirsiz Mavi Tavşan “paketlerini” teslim etmesi gereken bir koşucu olan Arisu’yu oynuyorsunuz. Devasa gökdelenlerin çatılarını geçin ve tehlikeli metropolü keşfedin. Yeni alanlar keşfetmek için yükseltmelerin kilidini açın. Özellikleri:

 • Hızlı tempolu 2D platformlar ve savaşlar.
 • Açılabilir yükseltmeler.
 • Fütüristik bir şehri keşfedin.
 • Görme engelliler için yüksek kontrast modu.

Blue Rabbit nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Blue Rabbit indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mavi Tavşana Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Blue Rabbit klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Mavi tavşan ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Blue Rabbit Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yenisi
 • İşlemci: 2.50 GHz
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 50 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin