Bloodrayne Indir (GOG)

Bloodrayne Free Download PC Game GOG doğrudan bağlantıda. Bloodrayne, 9 Eylül 2003’te serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Savaşlar arası yıllarda, Ajan BloodRayne, doğaüstü tehditleri avlayan ve yok eden çok gizli bir kardeşlik olan The Brimstone Society için ölüm makinesi olarak çalıştı. Beş yıl arayla iki göreve bir kişi katılır. Yıllardır bu adam, Almanya’yı yeni bir yönetim çağına getirmek için dünyayı güçlü gizli kalıntılar arıyor. Rayne, seçkin Nazi ordusuyla yüzleşmeli ve eserleri ararken korkunç yaratıkları serbest bırakmalarını engellemelidir. Süper seksi, süper ölümcül, doğaüstü kahraman BloodRayne’in başrolde olduğu bu orijinal aksiyon korku oyunu, dünyadaki kızıl saçlı Dhampir’i serbest bıraktı.

Bloodrayne’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Bloodrayne indirme işlemi tamamlandığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “BloodRayne.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir Buraya).
 4. Bloodrayne klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Bloodrayne ücretsiz indirme

Bloodrayne Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun DEĞİL sizin için önceden yüklenmiş. Oyunu kendiniz yüklemelisiniz. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

Minimum:

  • Windows 98/2000 / XP, 733 MHz işlemci, 128 MB RAM, 200 MB sanal bellek, 2 GB boş sabit disk alanı, DirectX 8.1 veya üstü (oyuna dahildir), DirectX uyumlu ses kartı,% 100 DirectX 8.1 uyumlu grafik kartı, ATI Radeon, GeForce 2 veya üstü, donanım T & L (Dönüştürme ve Aydınlatma) ile. GeForce MX ve Go serisinden kartlar hariçtir. Aşağıdaki tam listeye bakın.
  • Hariç tutulan kartlar:
  • – TnT / TnT 2
  • – ATI Rage (her tür)
  • – ATI Radeon VE ve Radeon 7000
  • – ATI Mobility Radeon (orijinal, dizüstü bilgisayar)
  • – Kyro 1 & 2 (örnek Hercules 3D Prophet 4000/4500)
  • – herhangi bir vudu kartı
  • – herhangi bir Intel kartı
  • – herhangi bir Matrox kartı (Parhelia hariç)
  • – her türlü entegre grafik (nForce hariç)

Önerilen:

  Windows XP, Pentium 4 2.53 GHz veya AMD eşdeğeri, 512 MB RAM, 200 MB sanal bellek, 2 GB boş sabit disk alanı, 64 MB nVidia GeForce 3, GeForce 4 Ti veya ATI Radeon 8500 grafik kartı, DirectX 8.1 veya üstü (im Oyun dahil), Sound Blaster Audigy ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.