Bloodrayne 2 Indir (GOG)

Bloodrayne 2 Doğrudan bağlantı içinde ücretsiz indir PC oyunu GOG. Bloodrayne 2, 2 Ağustos 2005’te yayınlandı

Oyun hakkında

BloodRayne, vampir ve insanın doğal olmayan birlikteliğinden doğan bir dhampirdir. Bir vampirin güçleriyle kutsanmış, ancak kana susamışlık ve güneş ışığına karşı bir zayıflıkla lanetlenen Rayne, kardeşlerini kovalarken şimdiye kadarki en kişisel kavgasına meydan okur. İnsanların sadece sığır olduğu yeni bir vampir üstünlüğü çağını başlatarak, ekip oluşturdular ve babalarının mirasını sürdürmeye söz verdiler. Rayne’nin kardeşleri, güneşin ölümcül ışınlarını vampirlere zararsız hale getiren gizemli bir madde olan “The Shroud” u yarattı. Artık sadece BloodRayne, şüphesiz bir insanlık ile korkunç bir vampir şafağı arasında duruyor.

Bloodrayne 2’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Bloodrayne 2 indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “BloodRayne.2.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Bloodrayne 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Bloodrayne 2 ücretsiz indirme

Bloodrayne 2 Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun DEĞİL sizin için önceden yüklenmiş. Oyunu kendiniz yüklemelisiniz. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

Minimum:

  • Windows 98 SE / 2000 / XP, 1.2 GHz işlemci, 256 MB RAM, 200 MB sanal bellek, 5 GB boş sabit disk alanı, DirectX 8.1 veya üstü (oyuna dahildir), DirectX uyumlu ses kartı,% 100 DirectX 8.1- Donanım T ve L (Dönüştürme ve Aydınlatma) ile uyumlu GeForce 3 veya üstü grafik kartı. GeForce MX ve Go serisinden kartlar hariçtir. Aşağıdaki tam listeye bakın.
  • Hariç tutulan kartlar:
  • – ATI Rage (tümü), Radeon VE ve Radeon 7000, 7500, 9000
  • – ATI Mobility Radeon (orijinal, dizüstü bilgisayar)
  • – NVidia GeForce 4 MX 420 veya 440 PCI
  • – Nvidia Quadro NVS
  • – Nvidia GeForce 2 serisi
  • – Nvidia Geforce4 440 Go 64M (dizüstü bilgisayar kullanıcıları)
  • – Kyro 3D Peygamber
  • – Matrox
  • – 3D laboratuvarlar
  • – Intel yerleşik (tüm sürümler)

Önerilen:

  Windows XP, Pentium 4 2.0 GHz veya AMD eşdeğeri, 512 MB RAM, 200 MB sanal bellek, 5 GB boş sabit disk alanı,% 100 DirectX 8.1 uyumlu grafik kartı, Matrox Pahrelia, Nvidia GeForce 6800, ATI Radeon X800, 9600 , 9700, 9800 veya üstü DirectX 8.1 veya üstü, DirectX uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.