BLINK: The Last Night Indir

BLINK: Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş olan Son Gece Ücretsiz İndirilen PC oyunu. BLINK: The Last Night 3 Ocak 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Bebek bakıcılığı gecesi ne kadar korkutucu olabilir? BLINK’te yerel bir psikiyatristin kızı olan Lily Vida’ya göz kulak olan bir bebek bakıcısı rolünü üstleniyorsunuz. Normal bir bebek bakıcılığı gecesi, biri ya da bir şey Lily’yi kaçırmaya çalıştığında ürkütücü bir hal alır. Gerçekten neler olup bittiğini tahmin etmenizi sağlayan bu psikolojik korku hikayesinde onu geri kazanmak size kalmış.

BLINK: The Last Night’ı indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. BLINK: The Last Night indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “BLINK’e Çıkart: The Last Night”a tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
  4. BLINK: The Last Night klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

BLINK: Son Gece Ücretsiz İndir

BLINK’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Son Gece Ücretsiz İndirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10
  • İşlemci: Intel Core i3 veya AMD Ryzen 3
  • Hatırlatma: 8 GB RAM
  • Grafik: Nividia GeForce GTX 960 veya AMD Radeon 370
  • Depo: 8 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin