Blade&Sword Indir (v1.05)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Blade&Sword Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Blade&Sword 23 Şubat 2022’de çıktı.

Oyun hakkında

Blade&Sword’un tarihi yaklaşık 3.000 yıl önce başlar. İmparator Wu, Jo ülkesini yok etti. Savaşın sonunda, İmparator Jo, Zhaoge’deki Yıldız Binasını ateşe verdi. İmparator Jo’nun ölümünden önce, Jo Ülkesi’nin büyücüsü Wen Zhong, İmparator Jo’nun intikam dolu düşüncelerini dünyadan kovmak için ömür boyu büyülü gücünü kullandı, böylece insan dünyasına geri dönebilir ve gelecekte tahtını geri alabilirdi. Farklı dönemlerden birçok insan bu açıklanamaz güç tarafından aynı alana sürüklendi ve insan dünyası, Branch Brute, Branch Ghoul dahil olmak üzere paralel dünyaların kesişmesi, birçok canavarın bu boşluktan akmasına neden oldu. Bu canavarlar Sihirbaz Wen tarafından kontrol edilir ve insan dünyasında ve cehennemde faaliyet göstermek için devasa bir canavar ordusu düzenlerler. Kahramanımız da bu alana çekildi ve şimdi Wa-dang adlı bir köye geldi –

Blade&Sword nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Blade&Sword indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Blade&Sword’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Blade&Sword klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Bıçak ve Kılıç Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Blade&Sword ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows98/2000/XP/Vista/7/8.1/10
 • İşlemci: Pentium II 266MHz
 • Hatırlatma: 128MB RAM
 • Grafik: 4MB VRAM
 • DirectX: Sürüm 8.1
 • Kamp: 1400 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: Windows uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin