Blade Assault Indir (v0.33)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Blade Assault Free Download PC oyunu. Blade Assault 7 Haziran 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Yıkıcı Kızıl Taş Savaşı’ndan sonra, dünya üç bölgeye ayrılmıştır: mutantların istila ettiği kenar mahalleler, insanların mutantlardan sığınmak için kaçtığı aşağı şehir ve zengin ve güçlülerin dünyayı yönettiği gökyüzü şehri Esperanza. . Aşağı Şehir’in yozlaşmış Esperanza ordusuna karşı direncinin bir parçası olarak savaşın. Güçlenerek ve sadık yoldaşlarınızla birlikte savaşarak yozlaşmışları adalete teslim edin. Blade Assault, ıssız bir bilim kurgu dünyasında güzel piksel grafiklere sahip bir 2D aksiyon rogue-lite platform oyunudur. Oyun, sıkı, duyarlı kontroller ve bir dizi büyüleyici karakter içeriyor. Oynanabilir karakterler, düşmanlarıyla savaşmak için kullandıkları çeşitli dönüştürülebilir silahlara sahiptir. Silahlar, oyun sırasında rastgele görünen çeşitli “çekirdekler” ve “dönüşüm yükseltmeleri” ile daha da özelleştirilebilir. Hızlı tempolu dövüş tatmin edici. Farklı becerilerden yararlanın, mermileri ateşleyerek düşman saldırılarından kaçın, düşman çetelerini devirin. Saldırılarınız, seçtiğiniz “çekirdeklere” ve koşularınızı çalıştırmak için seçtiğiniz yükseltmelere göre değişecektir. Benzersiz güçlerin kilidini açma arayışınızda NPC’lerle tanışın ve yükseltmeleri bulun. Her oynanabilir karakterin kendi cephaneliğinde tutulan kendi silahları vardır.

Blade Assault nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Blade Assault indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Blade Assault’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
  4. Blade Assault klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Blade Assault Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla Blade Assault’u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: Intel i5 +
  • Grafik: Nvidia GTX 460 / Radeon HD 7800 veya daha iyisi
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depo: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin