Blade And Sorcery Indir (Update 8.4)

Blade And Sorcery Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklendi. Blade And Sorcery 11 Aralık 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Ağırlıksız VR yalpalama kılıç dövüşü dönemi sona erdi. Blade & Sorcery, yakın dövüş, menzilli ve büyülü dövüşlere odaklanan ve benzersiz ve gerçekçi bir fizik odaklı etkileşim ve savaş sistemi kullanan, benzeri olmayan bir ortaçağ fantastik sanal alanıdır. VR için özel olarak tasarlanan çarpışmalar ince vuruş kutuları tarafından dikte edilir, nesnelerin ağırlığı vardır ve fizik kurallarına uyar, yaratıklar tam vücut fiziğine ve varlığa sahiptir ve yumuşak malzemelere nüfuz etmek veya sihri saptırmak için bıçaklar kullanılabilir. Blade & Sorcery’de mücadele yalnızca kendi yaratıcılığınızla sınırlıdır. Silahını seç, duruşunu seç, dövüş tarzını seç; Her zaman hayalini kurduğunuz güçlü savaşçı, korucu veya sihirbaz olun!

Manuel

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Blade And Sorcery indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Blade.and.Sorcery.Update.8.4.zip’e Çıkar” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
  4. Blade And Sorcery klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Blade and Sorcery ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Blade And Sorcery Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GTX 970/1060

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.