Blackberry Indir

Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Blackberry Free Download PC Game. Blackberry 5 Şubat 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Psikolojik korku. Eylem, evli bir orman bekçisi çiftinin artık şehirle iletişim kurmadığı ormancılık sektöründe gerçekleşir. Profesyonel bir dedektif tarafından yönetilen bir operasyon grubu, onları aramak için gönderildi. Ama ormanda bir kez, aklınızı kaybetmeden, çok zor bir iş olduğu ortaya çıkıyor. Dedektifin kafasında büyüyen kaosla birlikte, kendisine bilincinin yoğun ormanlarının kara meyvesi diyen ve her fırsatta oyuncuyu bekleyen bir kadının gizemli görüntüsünü görüyor. Kim olduğunu, neye ihtiyacı olduğunu ve ormanda ve çevresinde olup bitenlerle nasıl bağlantılı olduğunu herkes anlayamaz. Tıpkı herkesin, ana karakter için kader bir öngörü ve çevresinde olup bitenlere dair bir açıklama ile dolu olan oyunun sonuna kadar gizemli yasak zarfın içeriğini açamayacağı gibi.

Oyunda yapmanız gerekenler:
– Hayat kurtarmak için kasvetli ve gergin bir ortamda çeşitli sorunları ve bulmacaları çözün, kanıt bulun ve araştırmaları ilerletin;
– kendinizi yavaş yavaş olan şeyin özüne bırakın ve sinirlerinizi güç için test edin;
– Ana hikayeyi tamamladıktan sonra bonus hayatta kalma seviyeleri.
Oyun birkaç son içerir. Kendiniz için en iyi hareket tarzını seçin, ancak asıl önemli olan hayatta kalmak ve her şeyi sonuna kadar anlamaktır.

Blackberry’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Blackberry indirildikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Blackberry.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Blackberry klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Blackberry ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Blackberry Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400
 • Hafıza: 2048 MB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660
 • Kamp: 10 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.