Black & White (2001) Indir


Doğrudan bağlantıda Siyah Beyaz Ücretsiz İndir PC Oyun Kurulumu. Siyah Beyaz, 25 Mart 2001'de gösterime girdi.

Oyun hakkında

Çevreyi şekillendirdiğiniz ve insanlara hükmettiğiniz bir diyarda tanrı rolünü üstlenin. Kötü, kötü niyetli bir tanrı ol ve yerliler gözlerinde korkuyla sana tapsınlar. Yardımsever, yardımsever bir Tanrı olarak oynayın ve kalplerinde sevgiyle size tapınacaklar. Tapınanlar için bir cennet mi yoksa cehennem mi yaratacağınızı eylemleriniz belirler. O zaman dünyadaki temsilciniz olarak hareket etmesi için karadan bir yaratık seçin. Onu devasa boyutlara çıkarın ve emrinizi yerine getirmesini öğretin – canavarın kötü bir kitle imha devine mi yoksa nazik ve kibar bir deve mi dönüşeceği size kalmış. Oyunun zengin hikayesinde adım adım ilerleyin, diğer tanrılara karşı savaşmak için güçlü mucizeler gerçekleştirin ve dünyanın en yüce tanrısı olun.

Siyah beyaz nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Black & White indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Black_&_White_2001.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Siyah Beyaz klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz siyah beyaz indirme

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz siyah beyaz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş DEĞİLDİR, yani yüklemeniz gerekir. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 95, 98, Ben, 2000
 • İşlemci: Intel Pentium II 350MHz
 • Hafıza: 256 MB RAM
 • Grafik: 64MB VRAM, DirectX 7.0a uyumlu
 • DirectX: Sürüm 7.0a
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin