Black Skylands Indir


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Black Skylands Free Download PC oyunu. Black Skylands 9 Temmuz 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Gökyüzünde yelken açmaya hazırlanın! Black Skylands, açık dünya, sandbox, yukarıdan aşağıya nişancı ve aksiyon/macera öğelerini birleştiren Skypunk türündeki ilk video oyunudur. Yıllar önce dünya havada yüzen binlerce adaya dönüştü. Yeni dünyada Aspya halkı huzur içinde yaşadı… Ta ki her şey bitene kadar. Sen Eva’sın – Kazananların gururlu kızı. Bilimsel bir keşif korkunç bir şekilde yanlış gittiğinde, anavatanınız sürüye karşı amansız bir savaşa girer – merhamet bilmeyen ve pişmanlık duymayan korkunç bir tür. Sürünün saldırısını durdurmanın yanı sıra, zalim ve kibirli Cain tarafından yönetilen şahinlerle de yüzleşmelisiniz. Kazananların topraklarında onları istilacı canavarlardan korumak için iktidarı ele geçirdikten sonra, bu gaspçı tehditkar bir tehdit haline gelir. Özellikleri:

 • Gökyüzünde ve karada savaşın: Hava ve kara savaşını birleştirin ve cephaneliğinizde düzinelerce silah bulundurun. Sizin için çok zor bir grup düşmanla karşılaştınız mı? Bir hava saldırısı gerçekleştirin! Düşmanları bulutlu uçuruma atmak için güvenilir çengelinizi kullanmayı unutmayın;
 • Geminizi ve silahlarınızı özelleştirin: Küçük çevik bir tekne veya büyük bir kargo ambarına sahip ağır bir makine olsun, oyun tarzınıza uygun bir zeplin seçin. Ateşli silahları çeşitli modlarla yükselterek ve düşmanlarınızı yok etmek için özel beceriler kullanarak yaya olarak gücünden yararlanın.
 • Hava üssünüzü inşa edin, genişletin ve koruyun: güvenilir baba geminizi zaptedilemez bir uçan kaleye dönüştürün ve davetsiz misafirlerden gelen saldırıları püskürtün. Topladığınız kaynaklar, babalık gemilerinde tesisler inşa etmek için kullanılabilir. Örneğin, bir atölye, hava gemileri ve silahlar için faydalı yükseltmeler satın almanıza, bir fabrika kaynakları işlemenize ve bir laboratuvar, güçlü eserler yaratmanıza izin verir. Ayrıca, mahsul yetiştirmek ve hasat etmek için bahçeler ve çiftlikler gibi binalar inşa ettiğinizden emin olun. İnsanlarını iyi besle!

Black Skylands nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Black Skylands indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Black Skylands’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. Black Skylands klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Black Skylands Free Downloadlands

Doğrudan bağlantı ile Black Skylands’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel i3 2125 3.30 GHz veya üstü
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GT750M
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Birleşik

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin