Black Future ’88 Indir (v45.8)

Black Future ’88 Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Black Future ’88, 21 Kasım 2019’da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Black Future ’88, bir synth-punk roguelike 2D aksiyon nişancı oyunudur. Kalbiniz patlamadan önce zirveye ulaşmak ve çılgın sahibini öldürmek için sürekli gelişen bir prosedür kulesinin tepesine dikey olarak tırmanın. 1988’in şık alternatif versiyonunda yolunuza çıkan ölümcül tuzakların, cani yapay zekanın, kaçık bağımlıların ve devasa muhafızların sonsuz dalgalarında hayatta kalmak için ateş edin, kesin, düşürün ve yükseltin. Duncan’ın yarattığı nükleer bir felaketten dolayı dünya sarsılıyor. kule yapımcısı. Bombalarının ilki 1988 yazında düştü ve Aralık ayına kadar bitmeyen yağmurla güneşi karartmışlardı. Ondan sonra zamanı ölçmeyi bırakmaya karar verdik ve o zamandan beri 1988 oldu. İlk saldırıdan kurtulan her şey, onu takip eden aşırı sellerde ölecek. Ayların hatta haftaların bile olmadığı bundan sonraki zamanlar… Her şey yaşamak için kalan dakikalarla ölçülür. Hayatta kalan son yabancılardan birinin pelerinini alın ve mimarı öldürmek ve sonsuz nükleer yağmuru durdurmak için kulenin tepesine doğru savaşın. Ölmek için seviye atla ve hayatta kalmak için öl.

Oyun özellikleri

 • Death Ascendant: Gelişen bir prosedürel kuleye tırmanın ve ateş, lazerler ve kesiklerden kaynaklanan sürekli bir ölüm saldırısı ile hayatta kalmak için savaşın.
 • Eşsiz Synth Punk Dünyası: Retro bir siberpunk distopyasına benzersiz bir bakış atın ve her biri kendi zorlukları olan 5 farklı bölgede hayatta kalmak için savaşın.
 • Zehirinizi Seçin: Her biri kendi benzersiz güçlendirmeleri ve zayıflıkları olan 5 oynanabilir karakterden biri olarak oynayın.
 • Arkadaşlıkları Yıkın: Kanepede bir arkadaşınızla zekanızı ve reflekslerinizi test edin ve kooperatif roguelike’ın tamamen benzersiz bir versiyonunu deneyimleyin.
 • Muhafızları Öldürün: Oyunun her bölgesini koruyan sayısız benzersiz patrona meydan okuyarak hayatta kalmak için savaşın.
 • Duman Makineleri ve Lazer Işınları: Oyunda her biri kendine özgü efektlere sahip 50 benzersiz silahtan oluşan bir seçkiyle kendinizi donatarak bir silahı ve ışın kılıcını çatışmaya sokun.
 • Hayatta Kalmak için Evrim: Kendi kalbiniz de dahil olmak üzere her şey sizi öldürmeye çalışırken hayatta kalmanın tek yolu, 30 farklı buff ve lanetten stratejik olarak seçerek kendinizi dikkatlice buff veya lanetlemek ve bunları birleştirmek.
 • Günlük: Her gün, cesaretinizi test edecek ve yeteneklerinizi küresel bir lider panosunda diğer oyunculara karşı görmenizi sağlayacak benzersiz özelliklere sahip yeni bir meydan okuma oluşturulur. Sadece hayatta kalmak için değil, üstünlük için de savaşın!
 • Ear Candy: Ölüm, mutlak bir katil orijinal analog synth müziği sayesinde hiç bu kadar iyi gelmemişti.

Black Future ’88’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Black Future ’88 indirme işlemi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Black Future ’88’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Black Future ’88 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Siyah Gelecek ’88 Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantıyla Black Future ’88’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 (2 * 1866) veya eşdeğeri
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: GeForce 7600 GS (512 MB) veya eşdeğeri
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin