Bioshock 2 Indir (Original)

Bioshock 2 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Free Download PC Game. Bioshock 2, 9 Şubat 2010’da yayınlandı

Oyun hakkında

Orijinal BioShock olaylarından yaklaşık 10 yıl sonra geçen The Halls of the Rapture, geçmişin günahlarını anımsatıyor. Bir canavar, Atlantik kıyısındaki küçük kızları yakaladı ve onları su altı şehri Rapture’a geri getirdi. Oyuncular, cevaplar ve kendi hayatta kalma arayışında görünmez bir düşmanın peşinde koşan, keyifsiz ve güzel düşmüş şehirde seyahat ederken Rapture’ın en ünlü sakini Big Daddy’nin botlarına adım atıyor. Bu paket aynı zamanda Sinclair Solutions Test Pack, Rapture Metro Map Pack, Kill ’em Kindly, Zigo & Blanche Çok Oyunculu Karakterler ve The Protector Trials içerir. Oyunun tamamı oynamak için gereklidir.

Manuel

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Bioshock 2’nin indirilmesi bittiğinde, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Bioshock 2.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın. Buraya).
 4. Bioshock 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Bioshock 2 ücretsiz indirme

Bioshock 2’yi doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7
 • İşlemci: AMD Athlon 64 işlemci 3800+ 2,4 GHz veya daha iyisi, Intel Pentium 4 530 3,0 GHz işlemci veya daha iyisi
 • Hafıza: 2 GB
 • Grafik: NVIDIA 7800GT 256 MB grafik kartı veya daha iyisi, ATI Radeon X1900 256 MB grafik kartı veya daha iyisi
 • DirectX®: DirectX 9.0c
 • Hard disk: 11 GB
 • Ses: % 100 DirectX 9.0C uyumlu ses kartı veya yerleşik ses

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.